top of page
Klīniskais psihologs, psiholoģiskā izpēte

MARIKA BĒRTULE

strādāju kā klīniskais psihologs, izmantojot kognitīvi-biheiviorālās un shēmu psihoterapijas tehnikas

Mani visvairāk iepriecina iespēja būt blakus cilvēkam un redzēt, kā šis cilvēks mainās, apzinās savu vērtību, savu aicinājumu dzīvē. Redzēt, kā cilvēks pārdomā notikušo, pieredzēto, gūst dziedināšanu no pagātnes brūcēm, atraisās no nevēlamā savā dzīvē – destruktīvām domām, pārliecībām, atkarībām un traumējošām, toksiskām attiecībām. Ieraudzīt kā cilvēks atsāk dzīvot, dot pleca sajūtu, manuprāt, ir lielākā svētība, kāda mums ir dota.

Valodas: latviešu, English, русский

Specializācija: Darbs ar piegušajiem.

Konsultācijas: depresija, trauksme (ģeneralizētā, sociālā u.c.), panikas lēkmes, fobijas, veģetatīvā distonija, disociācija un traumas pieredzes pārstrāde, tuvinieka zaudējums, u.c.

Psiholoģiskā izpēte (diagnozes precizēšanai, DEĀK, terapijas vajadzībām u.c.).

Izglītība:

Kognitīvi-biheiviorālā psihoterapeita sertifikāts.

Doktora grāds klīniskajā psiholoģijā, LU; maģistra grāds pedagoģijā, LU, maģistra grāds finanšu vadībā, LU.

Sertifikāti: sertifikāts Latvijas klīniskā personības testa (LKPT) izmantošanai; sertifikāts MOCA testa (Monreālas kognitīvo spēju tests demences noteikšanai) izmantošanai.

Kursi: Kompleksa trauma un disociācija, izvērtēšana un terapija, ISSTD, ASV; Shēmu terapija; motivējoša intervēšana; krīzes intervence; intervence krīzes grūtniecības un bērna zaudējuma gadījumā, Care International, Lielbritānija; pieaugušo apmācība u.c.

Darba pieredze:

Šobrīd: privātprakse (kognitīvi-biheiviorālā terapija, klīniskā psihologa konsultācijas un psiholoģiskā izpēte), psihoneiroloģiskā slimnīca "Ģintermuiža", veselības centrs "Vivendi", GK neiroklīnika.

Uzņēmējdarbības pieredze, vidējā līmeņa vadītājs.

Dalība biedrībās un NVO:

Latvijas kognitīvi-biheiviorālās terapijas asicoācija (http://kbt.lv)


Latvijas Klīnisko Psihologu biedrība (http://www.kpa.lv)

International Society for the Study of Trauma and Dissociation (Starptautiskā Traumas un Disociācijas Izpētes biedrība) (https://www.isst-d.org)

Kontakti: About Me

SAZINĀTIES

Ja vēlaties uzdot kādu jautājumu, vai pierakstīties uz konsultāciju, jūs droši varat sazināties ar mani, izmantojot zemāk atrodamo e-pasta adresi vai tiešsaistes formu. Centīšos atbildēt 24 stundu laikā.

Čaka iela 83/85, Rīga, Latvija

00371 29167290

Thanks for submitting!

Kontakti: Contact
bottom of page